Transport

Nasza firma świadczy również usługi transportowe na najwyższym poziomie. Posiadamy między innymi wywrotki, ciągniki siodłowe z naczepami, wozidła przegubowe i zestawy niskopodwoziowe.

Inwestycja w transport.

Wiemy, jak odpowiedzialnym zadaniem jest transport sprzętu budowanego. Posiadamy własny park maszyn, które są regularnie sprawdzane, a przede wszystkim bezpieczne. Jesteśmy doświadczeni, profesjonalni i punktualni. Godnym uwagi jest fakt, że stosujemy sprawdzone rozwiązania, nieustannie dążąc do ulepszenia jakości świadczonych przez nas usług. Zapewniamy transport sprzętu budowlanego i rolniczego, ładunków ciężkich, ponadgabarytowych i ponadnormatywnych.

Doświadczenie

odpowiedzialnych kierowców naszej firmy.

Ładowność

transportu "szytego na miarę".

Kompleksowe zabezpieczenie

przewożonych materiałów.

01.

Wywrotki

Zapewniamy transport materiałów sypkich przy pomocy czteroosiowych wywrotek tylnozsypowych 8×6, 8×8. Ze względu na swoją niewielką masę mogą bezpiecznie i szybko transportować ładunki. Wywrotki charakteryzują się maksymalną pojemnością przy niewielkiej masie własnej, co w rezultacie przekłada się na ekonomię całego procesu logistycznego.

02.

Niskopodłogowy

W naszym asortymencie znajdują się zestawy niskopodwoziowe. Ich maksymalna ładowność to aż 80 ton. Ten sprzęt doskonale radzi sobie z każdym ładunkiem: maszynami budowlanymi i rolniczymi, częściami elektrowni wiatrowej i wszelkimi innymi o nieregularnym kształcie.

03.

Betonomieszarki

Posiadamy również betonomieszarki, które używamy do transportu betonu z wytwórni na plac budowy. To niezwykle ekonomiczne samochody ciężarowe, które zapewniają bezpieczny przewóz zaprawy betonowej.

04.

Wozidła

Do transportu dużych ilości materiałów sypkich wykorzystujemy wozidła. Świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach terenowych, w których standardowe samochody ciężarowe sobie nie radzą.