Produkcja Betonu

Beton jest jednym z najpowszechniejszych materiałów we współczesnym budownictwie. Stanowi podstawę wszystkich budynków i dróg, dlatego tak istotne jest, aby mógł wytrzymać trudy wieloletnich obciążeń.

Tradycja i najwyższa
jakość.

W firmie ROBO-KOP od 20 lat tworzymy beton charakteryzujący się nie tylko wytrzymałością i wysoką jakością, ale również dostosowany do potrzeb klientów. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje wyrobu o ściśle określonych właściwościach, zaprojektowane według własnej receptury. Stawiamy na dokładność produkcji i spełnienie oczekiwań zleceniodawcy. W rezultacie zapewniamy produkty najwyżej jakości, zgodne z wymaganiami normy PN-EN 206:2014.

01.

Beton drogowy

Beton drogowy wykorzystywany jest w budownictwie infrastrukturalnym. Swoje zastosowanie znajduje przy produkcji dróg, parkingów, stacji benzynowych czy pasów startowych. Jego szczególną cechą jest wytrzymałość, bowiem na co dzień narażony jest na ścieranie, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i szkodliwych substancji.

02.

Beton Towarowy

Beton drogowy wykorzystywany jest w budownictwie infrastrukturalnym. Swoje zastosowanie znajduje przy produkcji dróg, parkingów, stacji benzynowych czy pasów startowych. Jego szczególną cechą jest wytrzymałość, ponieważ na co dzień narażony jest na ścieranie, działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i szkodliwych substancji.

Wytwarzamy

w warunkach do tego przeznaczonych, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Co istotne posiadamy węzeł betoniarski pracujący całorocznie, również w ujemnych temperaturach. Nasza wytwórnia betonu gwarantuje wzorowe właściwości, zgodne z wytycznymi klientów.

Sprawdzamy

każdorazowo weryfikując efekt końcowy. Kruszywo, z którego korzystamy, znajduje się na naszym placu. Na bieżąco monitorujemy właściwości betonu i wprowadzamy korekty. Nad wszystkim czuwają nasi specjaliści, którzy przy pomocy systemów komputerowych kontrolują jego jakość.

Trasportujemy

przy pomocy betoniarek renomowanych firm. Posiadamy sprzęt najwyżej jakości. Nasze maszyny budowlane radzą sobie w każdych warunkach, dlatego obce są nam opóźnienia czy incydenty związane z dostawą.

Dbamy

nie tylko o klientów, ale również o środowisko. Produkcja betonu odbywa się w obiegu zamkniętym. Nasi pracownicy codziennie sprawdzają szczelność urządzeń. Planeta jest naszym wspólnym dobrem, dlatego sami dokładamy małą cegiełkę do działań na rzecz środowiska.