Kruszywa

Kruszywa swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w budownictwie, m.in. do produkcji dróg, różnego rodzaju betonów i zapraw oraz w niektórych robotach ziemnych.

Komponenty najwyższej jakości.

Od wielu lat dostarczamy naszym kontrahentom kruszywa najwyżej jakości pochodzenia mineralnego, rozdrobnione w wyniku erozji skał lub uzyskiwane mechanicznie. Posiadamy również kruszywa sztuczne, uzyskane w wyniku modyfikacji. Gwarantujemy satysfakcję, ponieważ wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Sami oczekujemy od siebie dokładności, jakości i punktualności.

Ważymy

dokładnie każdy komponent.

Transportujemy

wykorzystując do tego nasze maszyny.

Doradzamy

ponieważ mamy ogromne doświadczenie.

01.

Piasek

Drobnoziarnisty materiał będący luźną skałą osadową złożoną przede wszystkim z kwarcu ze śladowymi ilościami skaleni i innych materiałów.

02.

Żwir

Okruchy skalne o średnicy od 2 do 63mm. Mają luźną formę o zaokrąglonym lub kulistym kształcie, uzależnioną od źrodła pochodzenia.

03.

Tłuczeń

Charakteryzujący się uziarnieniem od 31,5 do 63mm. Jest kruszywem łamanym, otrzymywanym z pierwszego kruszenia.

04.

Gruz

Materiał budowlany uznawany za odpad. Powstaje głównie z potłuczonych wyrobów ceramiki budowlanej i pokruszonego betonu.

05.

Ziemia

Od tysięcy lat stosowana jako materiał budulcowy. Ludzie wykorzystywali ziemię, ponieważ była ogólnodostępna, dzięki czemu koszty budowy znacząco się obniżały.